Hotel Haga w Częstochowie

Pragniemy Państwu zaoferować tanie noclegi w budynku znajdującym się w centrum Częstochowy. Nasz hotel z monitorowanym parkingiem oferuje pokoje w dobrej cenie.
Goście, korzystający z naszych tanich noclegów, mogą skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu w całym budynku, mają także możliwość korzystania z hotelowej restauracji, która podaje pyszne posiłki w rozsądnej cenie. Na miejscu dostępny jest bezpłatny, prywatny, monitorowany parking. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i czajnik. Na terenie obiektu znajduje się całodobowa recepcja. Nasze pokoje dostosowane są dla alergików i mogą przyjąć całe rodziny. W przybytku znajdują się również udogodnienia dla niepełnosprawnych.
Osoby, które chcą przyjechać do nas samochodem z pewnością docenią fakt, że korzystanie z monitorowanego parkingu nie wymaga uprzedniej rezerwacji. Nasz hotel znajduje się w centrum Częstochowy, 300 metrów od dworca autobusowego PKS oraz dworca kolejowego PKP. Od Sanktuarium Czarnej Madonny dzielą nas 1 km. Do najbliższego lotniska mamy 10 km i jest to Częstochowa-Rudniki . Większym obiektem tego typu jest lotnisko Katowice Pyrzowice, oddalone o 38 km. Tani nocleg w centrum miasta jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ jest bardzo dobrze skomunikowany, co znacznie ułatwia dojazd do dowolnej części miasta.